|-3 7/10| +0.32 +|- 2 2/5|=помогите пожалуйста решить этот пример.​


Ответы на вопрос

Отвечает Созонтов Глеб.

Відповідь:

|-3 7/10| +0.32 +|- 2 2/5|= 3,7+0,32+2,4=6,42

Покрокове пояснення:

|-3 7/10| це |-3,7|, виносячи з під модуля, числа з мінусом стають додатніми, тобто стало 3,7 ( пам'ятайте, що це 3,70 для того, щоб не заплутатись)

Теж саме із |-2 2/5| це |-2,4| виносимо з під модуля, отримуємо 2,4 ( аналогічно, пам'ятаємо, що це 2,40)