3. Дано вектори а(4;-1;5) і в(3;у;2). При якому значенні у виконується рівність а*в=14? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Маклакова Мария.

Ответ:

8

Пошаговое объяснение:

a*b=4*3-y+10=14

12-y+10=14

-y=-8

y=8

Отвечает Левченко Владислав.

Ответ:

при y=8

Пошаговое объяснение: