У книзі 145 сторінок. Оленка прочитала 60% книги. Скільки сторінок їй залишилось прочитати ?


Ответы на вопрос

Отвечает Шибеко Уля.

Ответ:

1) 145:100=1,4

2)1,4*40=56

2 варіанти як зробити :)


Отвечает Стронг Ооо.

Ответ:

()()()

Пошаговое объяснение:

х=145

100%=145

х=145:100

х=1,45

100-60=40

х=1,45*40=58

58 сторінок залишилось