до їдальні завезли 350 кг овочів картопля становила 48% овочів а буряк становив 28% всіх овочів а

капуста решту. Скільки кілограмів капусти завезли до їдальні​

Ответы на вопрос

Отвечает Петухова Вероника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Картопля=350*48:100=168 кг

Буряк=350*28:100=98 кг

Капуста=350-(168+98)=84 кг