Що більше:сума чисел 0,5 і -4,6 чи їх добуток.І на скільки. Дам 25 балов только помогите и срочно

!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Цветкова Ульяна.

Ответ:

Спочатку нашли суму потім добуток а потім від більшого відняли менше

Відповідь на -1.8 різниця


Отвечает Болехівська Андріана.

Ответ:

Отже, сума цих чисел на 1.8 більша ніж їх добуток

Пошаговое объяснение:

0.5+(-4.6)=-4.1

0.5×(-4.6)=-2.3

-4.1 менше ніж -2.3

-2.3-(-4.1)=1.8