Фермер розраховував збирати по 290 из 1 га. Проте урожай виявився більшим на 10%. Який урожай

зібрав фермер з ділянки 8 га?а)2552б)2543в)319г)3190помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Слепчевич Вика.

290 + 10% = 290 + 29 = 319

319 × 8 = 2552

Ответ: а) 2552