Маса борошна складає 75% маси пшениці скільки кг борошна отримають з 12 т пшениці поможіть будь

ласка поставлю 10000 балів і позначу як найкращу відповідь​

Ответы на вопрос

Отвечает Чаттопадхай Тина.

Ответ: 9000 кг

Пошаговое объяснение:

12 т = 12000 (кг)

12000/100 = 120 (кг) - 1%

120 * 75% = 9000 (кг) - отримають борошна з 12 т пшениці.