За глиняний глечик заплатили вісьмома купю- рами по 5 грн, а за тарілку на 8 грн менше.Яка

вартість покупки? Якими купюрами моглизаплатити за тарілку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Женя.

Відповідь:

Відповідь: в магазині могли заплатити вісьома купюрами по 4 грн.

Покрокове пояснення:

1) 8*5=40 (грн)- всього грн за вісім глечиків:  

2) 40-8=32 (грн)- всого грн за тарілки:

Відповідь: в магазині могли заплатити вісьома купюрами по 4 грн.