Лижники пройшли за три дні 80 км. Першого дня вони пройшли 25% усього шляху, а другого дня - 0,6

відстані, що залишилася. Скількикілометрів пройшли лижники третього дня?ХЕЛП ПЖ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ермолаев Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

25% = 25 : 100 = 0,25

1) 80 * 0,25 = 20 (км) - прошли в 1 день

2) 80 - 20 = 60 (км) - осталось

3) 60 * 0,6 = 36 (км) - прошли во 2 день

4) 80 - (20 + 36) = 80 - 56 = 24 (км) - прошли в 3 день

Отвечает Guțu Anișoara.

Відповідь: 24 км

Покрокове пояснення:

1) 80:100*25=20 км пройшли першого дня;

2) 80 - 20 = 60 км решта шляху;

3) 60 * 0,6 = 36 км пройшли другого дня;

4) 80 - (20+36) = 80 - 56 = 24 км пройшли третього дня