За місяць бригада робітників побудувала 88,4 км дороги, що становило 104%. Скільки кілометрів

дороги треба було побудувати ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Самойлова Евгения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

104% = 88,4 км

100% = х км

104/100 = 88,4/х

х = 100*88,4 / 104

х = 8840/104

х = 85

Ответ: 85 км нужно было построить