Під час тушкування м'ясо втрачає 24% своєї маси. Скільки кілограмів сирого м'яса треба взяти, щоб

отримати 19 кг тушкованого? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Потапова Ирина.

Ответ:

25 кг

Пошаговое объяснение:

м'ясо витече 24 відсотків маси тоді м'ясо тримається 100% - 24 відсотків дорівнює 76 відсотків це 19 кілограмів А 100% це 19 * 100 / 76 = 25 кілограмів сирого м'яса

Отвечает Левченко Аня.

Ответ: Треба взати 25кг сирого м'яса.

Пошаговое объяснение:

1кг=1000г

1000÷100×24=760

760×25=19кг