Укажіть рівняння коренем якого є число 8?Ось варіанти відповіді:х+3=11;12-х=3;7х=64;24:х=2


Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Рома.

Ответ:х+3=11

Пошаговое объяснение:

х+3=11

х=11-3

х=8

Отвечает Гамбарян Арен.

Відповідь: першого рівняння

1) х+3=11 х=11-3=8

2) 12-х=3 х=12-3=9

3) 7х=64  х=64/7=9 1/7

4) 24:х=2 2х=24  х=12

Покрокове пояснення: