Середнє арифметичне 5,2 та у дорівнює 4,45. Знайти число у.​


Ответы на вопрос

Отвечает Худоярова Полина.

Ответ:

3,7

Пошаговое объяснение:

(5,2+у):2=4,45

5,2+у=4,45*2

5,2+у=8,9

у=8,9-5,2

у=3,7

Отвечает Франт Діана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(5,2+4,45):2=4,825