2. Розв'яжи задачу. Єнот першого дня випив 3 літри води, другого - у 4 рази більше, ніж першого,

a третього дня - на 7 літрів менше, ніж другого. Скільки літрів води випив єнот за три дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

4 літра

Пошаговое объяснение:

1) 3*4=12

2)12-7=4

Отвечает Белоконь Гена.

Ответ:

99

Пошаговое объяснение:

4×3=12 это за второй день

12×7=84 это за третий день

12+3+84=99 литров это за все три дняон выпел