Баба яга,Кощій Безсмертний,Змій горинич і Соловей розбійник виграли в лотерею 1800 грн.Баба яга

виграла 24% ціеї сумми,Кощій -125% того,що виграла Баба яга,а решту- Соловей Розбійник.Слільки гривень виграв Соловей розбійник?

Ответы на вопрос

Отвечает Русанов Витя.

Ответ:

ОТМЕТЬ КАК ЛУЧШИЙ

Пошаговое объяснение:

1) 1800 * 0,24 = 432 (гр) - виграла Баба яга

2) 432 * 1,25 = 540 (гр) - виграв Кощій

3) 1800 - 432 - 540 = 828 (гр) - виграв Соловей розбійник

Отвечает Баязитов Артем.

Ответ:

баба Яга выиграла=1800*0,24=432 грн

Кощей =432*1,25=540 грн

1800-432-540=828 грн. Выиграл Соловей разбойник

Пошаговое объяснение: