Підприємець придбав два пристрої для виготовлення м'якого морозива. Про-дуктивність праці першого

пристрою20 кг морозива щогодини, а другого30 кг морозива щогодини. За скількигодин підприємець зможе виготовити100 кг морозива, якщо обидва пристроїпрацюватимуть одночасно?​

Ответы на вопрос

Отвечает Былкина Татьяна.

Ответ:

за 2 години

Пошаговое объяснение:

20+30=50 (кг)- продуктивність обох пристроїв

100:50=2( год)