6. В одній цистерні 52 л бензину, а у другій – на 18 л менше. Скільки літрів бензину у двох

цистернах разом?А) 96 л; Б) 122 л; В) 76 л; Г) 86 л.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

52-18=34(во втором)

34+52=86(вместе )

Г)86л