Задача: На день народження Вінні-Пух отримав 68 кг меду, причому порося Паць подарував меду у 3

рази більше, ніж віслюк Іа, а кенгуру Кенга – на 5 кг більше, ніж порося Паць. Скільки кілограмів меду подарував кожен із гостей?

Ответы на вопрос

Отвечает Чепелева Ира.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай віслюк подарував - х кг меду, тоді порося подарувало - 3х кг, а кенгуру- 3х+5 кг Складемо рівняння:

х+3х+3х+5=68

7х= 68 -5

7х= 63

х= 63 : 7

х= 9 кг меду подарував віслюк

3х= 3 *9 = 27 кг подарувало порося

3х+5= 27+5= 32 кг подарувало кенгуру