Черепаха повзе 2 години зі швидкістю 15, 3 м/год І 3 години зі швидкістю 12 , 4 м/ год Знайдіть

середню швидкість черепахи на всьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Лена.

Ответ:

12,16м/ч

Пошаговое объяснение:

15,3×2=30,6 м

12,4×3  = 37,2 м

30,6+3 7,2=60,8

60,8:5=12,16м/ч