Сума трьох чисел 14 10/13, причому сума першого і другого чисел дорівнює 9 12/13, а сума першого і

третього - 8 11/13. Знайди ці числа Помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Демидова Анна.

Пропоную таке рішення:

1) Від суми трьох чисел відняти суму першого і другого, щоб знайти третє число, тобто:

14 10/13 - 9 12/13 = 4 11/13

2) Від суми першого і третього відняти третє число, щоб отримати перше:

8 11/13- 4 11/13 = 4

3) І нарешті від суми першого і другого числа відняти перше, щоб отримати друге число:

9 12/13 - 4 = 5 12/13

4) Перевіряємо:

4 + 5 12/13 + 4 11/13 = 14 10/13

Отже, відповідь: перше число = 4; друге = 5 12/13; третє= 4 11/13