Сума трьох чисел дорівнює 15. Сума першого і другого - 11, а різниця першого і третього - 1. Чому

дорівнює різниця другого та першого числа?

Ответы на вопрос

Отвечает Ященко Владимир.

Ответ:5


Пошаговое объяснение:

3 перше число+8друге число+4 третє=15

Різниця другого і першого = 5

Отвечает Кий Валентина.
5+6+4=15
5+6=11
5-4=1
6-5=1