Сума трьох чисел дорівнює 75.Різниця першого і другого чисел дорівнює 11. Сума першого і

третього-56. Знайди ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Клепикова Полина.
1-a,2-b,3-c
a+b+c=75
a-b=11
a+c=56
b=75-56=19
a=11+19=30
c=56-30=26