Вигоду? Задача 2. Сума трьох чисел дорівнює 92. Різниця першого і другого дорівнює 5, а різниця

другого і третього — 18. Знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Боровський Саша.

Решение:

Х+ (х-5) + (х-5-18)=92

3х=92+5+5+18

3х=120

Х=40

40-5=35

35-18=17

40+35+17=92

Или

92+5  + 5 +18=120

120:3=40 первое число

40-5=35 второе число

35-18=17 третье число

Проверка:

40+35+17=92