Сума трьох чисел =15, сума першого і другого-11, а різниця першого і третього -1, чому дорівнює

різниця другого і першого чисел???

Ответы на вопрос

Отвечает Белошевский Денис.

Ответ:

5

Пошаговое объяснение:

х1 + х2 + х3 = 15

х1 + х2 = 11

х1 - х3 = -1

х2 - х1 =?

Предположим, что х1 = 3, х2 = 8, х3 = 4

3 + 8 + 4 = 15

3 + 8 = 11

3 - 4 = -1

8 - 3 = 5