4. Запиши числа від 20 до 35 і підкресли ті з них, що ді-ляться на 3 без остачі.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кобранова Мария.

Ответ:

21,24,27,30,33

Пошаговое объяснение:

21÷3=7

24÷3=8

27÷3=9

30÷3=10

33÷3=11