автобус їхав 3 години зі швидкістю 62км/год і 5 год - зі швидкістю 70 км/год. знайди середню

швидкість руху автобуса.​

Ответы на вопрос

Отвечает Beavers Smart.

Ответ:

1) 3×62=186(км). 2) 5×70=350(км). 3) 186+350=536(км). ответ: 536 кілометрів