Магазин протягом трьох днів продавав завезену картоплю. Першого дня продали 32% всієї картоплі,

другого –0,4 , а третього – решту 224 кг. Скільки кілограмів картоплі було завезено до магазину?

Ответы на вопрос

Отвечает Пилипчук Эльвира.

Відповідь:

800 кг.

Покрокове пояснення:

32 + 40 = 72% - 1 и 2 день.

100 - 72 = 28% - 3 день.

224 / 28 × 100 = 800 кг. - всего завезли.

Отвечает Сидоров Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

32% = 32 : 100 = 0,32

1) 0,32 + 0,4 = 0,72 - продали за два дня

2) 1 - 0,72 = 0,28 - продали в третий день

3) 0,28 = 224 кг

224 : 0,28 = 800 (кг) - продали за три дня