Периметр трикутника дорівнює 32 см; одна його сторона дорівнює 13 см, друга сторона у см. Скласти

вираздля знаходження третьої сторони і обчислити і значен-ня, якщо у 10.Срочно дам 5 зірок​

Ответы на вопрос

Отвечает Ряба Алексей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

32 - (13 + у)

у = 10

32 - (13 + 10) = 32 - 23 = 9 см - третья сторона

Р = 13 + 10 + 9 = 32