8 (2 бали). Периметр трикутника дорівнює 30 дм; одна його сторо- на дорівнює x дм, друга

сторона12 дм. Скласти вираздля знаходження третьої сторони і обчислити ї значен-ня, якщо x= 11.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимченко Артём.

Пошаговое объяснение:

Р трикутника = АВ + ВС + АС

Р трик. = 30 дм

3 сторона(допустим АС) = 30 - (11+12)= 7 дм

В: 7 дм