Автомобіль проїхав 2 години зі швидкістю 66,8 км/год і 3 год зі швидкістю 73,2 км/год знайди його

середню швидкість на всьому шляху Помогите срочно!! пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Шишко Влад.

Ответ:

70,64

Пошаговое объяснение:

66,8*2=133,6 ( км) проїхав автомобіль

73,2*3=219,6 (км) проїхав автомобіль

219,6+133,6=353,2 ( км)- всього проїхав

2+3=5 9( год)- був у шляху

353,2:5=70,64 ( км/ год) -середня швидкість