З однієї вишні зібрали 16 кг ягід, а з другої – 19 кг. Усі ягоди розклали в ящики по 7 кг.

Скільки взяли ящиків?

Ответы на вопрос

Отвечает Слабышев Роман.

Ответ:

5

Пошаговое объяснение:

1)16+19=35

2)35/7=5

Отвечает Шаталов Илья.
1)16+19=35(кг)-ягід зібрали з двох вишень.
2)35:7=5(ящ.)-взяли ящиків.
Відповідь: 5 ящиків.