один із коренів квадратного рівняння х^2-5х+g=0 дорівнюе -3. знайти коефіцієнт g та другий корінь

рівняння​

Ответы на вопрос

Отвечает Старостенко Аня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

здесь нужна теорема Виетта

\displaystyle \left \{ {{x_1+x_2=5} \atop {x_1*x_2=q}} \right.

\displaystyle \left \{ {{-3+x_2=5} \atop {-3*x_2=q}} \right. \left \{ {{-3-q/3=5} \atop {x_2=-q/3}} \right. \left \{ {{q/3=-8} \atop {x_2=-q/3}} \right. \left \{ {{q=-24} \atop {x_2=8}} \right.

и вот получили

q= -24

x₂ = 8