У саду ростуть 1 600 дерев. Із них 3/8 становять груші, 40 % сливи, а решту Скільки черешень

росте в саду?​

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёва Дарья.

Ответ:

360

Пошаговое объяснение:

Груши - 1600*3/8=600

Сливи - 1600*40/100=640

Черешни= 1600 -600-640=360