синові 6 років донька на 2 роки старша за брата і на 28 років молодша за тата у скільки разів

старший тато за сина​

Ответы на вопрос

Отвечает Алимов Артёмка.

Умова:

Синові 6 років, донька на 2 роки старша за брата і на 28 років молодша за тата. У скільки разів тато старший за сина?

Розв'язання:

Синові - 6 років

Донька - ?, на 2 роки >, ніж синові

Тато - ?, на 25 років >, ніж донькі

Тато старший за сина - у ? разів

1) 6 + 2 = 8 (р.) - донька

2) 8 + 28 = 36 (р.) - тато

3) 36 : 6 = 6 (р.)

Відповідь: тато у 6 разів старший за сина