Олесь розв'язує 6 задач. За кожну задачу він міг отримати від 1 до 12 балів. За перші 5 задач

хлопчик отримав середню оцінку 6 балів. Скільки балів потрібно отримати хлопчикові за останню задачі, щоб середня кількість балів за одну задачу становила 7?

Ответы на вопрос

Отвечает Ургачёв Данил.

Ответ:

1) 7*8=56(б) - отримав за перші 8 задач

2) 8*10=80 (б) - отримав всього

3) (80-56):2= 12 (б)