. 7.Діагоналі ромба відносяться як 8:13,а йогоплоща дорівнює 832см2.Знайти діагоналіромба.​


Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Алина.

Пошаговое объяснение:

Пусть d2=8x

d1=13x

S=832 cм^2

S=(d1×d2) /2

832=(13x×8x)/2

1664=104x^2

X^2=16

X=4

X= - 4 не подходит

d2=8×4=32 cм

d1=13×4=52 cм

Ответ : d1=52 cм d2=32 cм