!!!!!ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!! одне з двох чисел у 6 разів менше за друге. сума чисел дорівнює 14. знайти

ці числа (скласти рівняння)​

Ответы на вопрос

Отвечает Шпаков Егор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 число - х

2 число - 6х

6х-х=100

5х=100

х=100:5=20

1 число - 20

2 число 20*6=120

120-20=100