Знайдіть різницю арифметичної прогресії 7;9;11;13​


Ответы на вопрос

Отвечает Дашук Полина.

Ответ:

Нехай а1=7, а2=9, а3=11, а4=13, то d=a2-a1=9-7=2

Перевірка: 7+2=9+2=11+2=13

Відповідь: різниця арифметичної прогресії дорівнює 2.