Знайдіть сторони прямокутника, якщо їх сума дорівнює 79см, а діагональ прямокутника - 65см​


Ответы на вопрос

Отвечает Хотяинцева Вика.

Пошаговое объяснение:

a+b=79

d=65

b=79-a

d^2=a^2+b^2

d^2=a^2+(79-a)^2

65^2=a^2+79^2-2×79×a+a^2

4225=2a^2+6241-158a

2a^2-158a+2016=0

a^2-79a+1008=0

D=(-79)^2-4×1008=6241-4032=2209

а1=(79+47)/2=63 см

а2=(79-47)/2=16 см

b1=79-63=16 cм

b2=79-16=63 cм

Ответ : стороны равны: 16 см 63 см