один автомобіль проїхав 62% запланованого шляху. другий тільки 38% Яким був запланований шлях. якщо

перший автомобіль проїхав на 4,8 км більше?​

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Саша.

Відповідь:20 км запланований шлях

Покрокове пояснення:

Запланований шлях х км.

Перший автомобіль проіхав (62%=0,62) - 0,62х км.

Другий автомобіль проіхав (38%=0,38) - 0,38х км.

За умовою:

0,62х - 0,38х = 4,8

0,24х=4,8

х=4,8:0,24

х=20 км запланований шлях.