Допоможіть з завданням: Знайдіть усі корені рівняння 3|x-1|+9=30


Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Мария.

Ответ:

х1=-6

х2=8

Пошаговое объяснение:

3|х-1|+9=30

3|х-1|=30-9

3|х-1|=21

|х-1|=7

х-1=7

х-1=-7

х1=8

х2=-6