Допоможіть будь ласка. Маса трьох коропів = 10,8 кг маса третього коропа становить половину маси

першого а маса другого - в 1,5 раза більша ніж маса першого. Знайди масу кожного коропа

Ответы на вопрос

Отвечает Беспелюхина Софья.

Ответ:

х- маса першого коропа

0,5х-маса третього коропа

1,5 -маса другого  коропа

Тоді:

х+0.5х+1,5х=10,8кг

3х=10,8 кг

х= 3,6 кг маса першого коропа

3,6/2=1,8 кг маса третього коропа

3,6*1,5= 5,4 кг маса другого  коропа

перевірка:

3,6+1,8+5,4=10,8 кг

Пошаговое объяснение: