Бічна поверхня циліндра дорівнює s а висота — н. знайдіть об'єм циліндра Срочно помогите

пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Голик Данка.

Ответ:  V = S²/( 4π²H ) .

Пошаговое объяснение:  V = πR²H ;  S б = S = 2πRH ;

R = S/(2πH) ;    V = π (S/(2πH)²*H = S²/( 4π²H ) .