За шапку і шарф заплатили 238 грн., причому шапка в 6 разів дорожча за шарф. Скільки коштує

шапка?Помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Екатерина.

Пошаговое объяснение:

Нехай шарф коштує х грн, тоді шапка коштує 6х грн

Маємо рівняння

х+6х=238

7х=238

х=238:7

х=34 (грн) - шарф

34•6=204(грн) - шапка

Отвечает Доронин Артём.

Відповідь:204грн.

Покрокове пояснення:

Нехай х грн. коштує шарф, тоді

6х коштує шапка

Разом коштують:

6х+х=238

7х=238

х=238:7

х=34 коштує шарф

6х=6*34=204 грн. Коштує шапка

Або 238-34=204