Учителька Марія Іванівна може перевірити 60 зошитів за 3 год. а практикант Олексі-за 6 годин.За

скільки годин можуть перевірити усі зошити Марія Іванівна та Олексій якщо працюватимуть разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Nurmamedova Emiliya.

Ответ:

Всё просто.

Пошаговое объяснение:

1.  60:3=20 (тетрадей) - проверяет Мария Ивановна за 1 час.

2. 60:6=10 (тетрадей) - проверяет Алексей за 1 час.

3. 20+10=30 (тетрадей) - проверяют Мария Ивановна и Алексей за 1 час.

4. 60:30=2 (часа) - проверяют 60 тетрадей Мария Ивановна и Алексей.

Отвечает Милованова Анюта.

Розв’язання:

60/3=20 зошитів перевірить Марія Іванівна за 1 годину.

60/6=10 зошитів перевірить Олексій за 1 годину.

20+10=30 зошитів перевірять разом Марія Іванівна та Олексій за 1 годину.

60/30=2 години.