#1102:на залізничну платформу навантажили 3 однакових легкових автомобілів то 4 мотоцикли. Загальна

маса автомобілів і мотоциклів 3 тони 690 кілограм. маса мотоцикла 330 кілограм . Яка маса легкового автомобіля?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тамбовский Валерий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3т 690кг = 3690кг

1) 330 * 4 = 1320 (кг) - весят 4 мотоцикла

2) 3690 - 1320 = 2370 (кг) - весят 3 авто

3) 2370 : 3 = 790 (кг) - весит 1 авто