№1002. На залізничну платформу навантажили 3 однакових легкових автомобілі і 4 мотоцикли.Загальна

маса автомобілів і мотоциклів 3690 кг.Маса мотоцикла 330 кг.Яка маса легкового автомобіля?

Ответы на вопрос

Отвечает Милюшина Ульяна.

1)330*4=1320(г)

2)3690-1320=2370(г)

3)2370:3=790(г)

Ответ:1 лег. авт.-790 грам.

Отвечает Другов Захар.

1)330*4=1320

 

2)3690-1320=2370

 

3)2370/3=790