Помогите : На пофарбовання вікон витратили 3 1/2кг фарби. На пофарбування дверей пішло на 5

3/10кг менше, ніж на по фарбування підлоги. Скільки всього витратили фарби, якщо на двері пішло 2 4/5

Ответы на вопрос

Отвечает Агеева Виктория.

Ответ:

14.4 кг

Пошаговое объяснение:

1)2.8+5.3=8.1(кг)

2)3.5+2.8+8.1=14.4(кг)