Знайти швидкість човна якщо його швидкість за течією 15км гол,а проти течії 10км год надо зара


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Вова.

Відповідь:

12,5 км/год.

Покрокове пояснення:

Швидкість човна у стоячій воді - це середнє аріфметичне зі швидкості човна за та проти течії.

( 15 + 10 ) / 2 = 25 / 2 = 12,5 км/год.