Периметр чотирикутника дорівнює 85 см, а одна з його cTopiH - 19 см. Знайдіть невідомі сторони

чотирикутника, якщо вони між собою рівні.

Ответы на вопрос

Отвечает Ярмоленко Максим.

Ответ: 85=2*(19+х)=38+2*х или х=0,5*(85-38)=47/2=23,5 см.

Ответ 23,5 см.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Вихляева Алёна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:две стороны 19х2=38, две другие (85-38):2= 23,5